O nas

Spółka PraZo zajmuje się usługami rachunkowo – księgowymi dla przedsiębiorstw i osób indywidualnych zarówno z kapitałem polskim i zagranicznym. Jako nieliczni na rynku zajmujemy się obsługą Oddziałów zagranicznego przedsiębiorcy. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie oferując swoją wiedzę, zaangażowanie i poufność. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz wysoką jakość prowadzonych usług. O jakości usług księgowych decydują ludzie, którym możesz zaufać.

Dbamy o to, aby nasze umiejętności i wiedza były systematycznie pogłębiane. Naszym celem jest rzetelne prowadzenie dokumentacji. Działamy w oparciu o przepisy obowiązującego prawa i gwarantujemy dbałość w realizacji obowiązków podatkowych i sprawozdawczych. Dzięki temu, że jesteśmy „nie za duzi” to masz pewność, że zawsze masz z Nami kontakt, że oferujemy Ci indywidualne podejście do Twoich problemów. 

A Naszym przyszłym Klientom oferujemy nieodpłatne spotkanie, na którym opowiemy jak przebiega rejestracja działalności gospodarczej, podpowiemy jak ją założyć i na co zwrócić uwagę, aby ograniczyć stres związany z założeniem „własnego biznesu”.